KADRA KLUBU

Dawid Lubos

Trener Personalny

Dawid Lubos urodził się w Reptach Śląskich w 1985 roku. Od 2010 związany siłownią, a od 2013 roku jest trenerem personalnym. Jest również certyfikowanym instruktorem Kettlebells, worków bułgarskich, piłki Iwanowa, a także TRX. Specjalnością Dawida jest trening wydolnościowy oraz trening funkcjonalny z wykorzystaniem Kettli i worków bułgarskich. Najmocniejszą stroną Dawida, jako trenera, jest umiejętność skutecznego motywowania do działania. Hobby Dawida to sporty walki, a ulubiona potrawa to zestaw burger plus cola ;) Wolny czas lubi spędzać aktywnie biegając po górach lub pływając kajakiem. Dawid marzy o zrobieniu kursu spadochronowego, a jego motto to „dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”.

Agata: "Podstawą treningu z Davidem jest dobry plan i pełna mobilizacja. Trening z Davidem to przede wszystkim budowanie kondycji, siły a także sylwetki, jak również pewności siebie oraz wiary we własne możliwości. Nudy na treningu z Davidem nie zaznasz - Kettle, worki bułgarskie i rożnego rodzaju piłki. Polecam wszystkim, co naprawdę chcą coś osiągnąć" 


Magda: "Trenuję z Dawidem, ponieważ z nim nie da się nudzić! Nawet w bardzo zły dzień potrafi wywołać uśmiech na twarzy i poprawić humor. Posiada ogromną wiedzę i zawsze dobrze doradzi, czuwa nad prawidłową technika wykonywanych ćwiczeń. Dawid ma indywidualne podejście do każdego, kontroluje postępy, a jakość treningów jest zawsze na najwyższym poziomie! Szczerze polecam!"

 

Strefa Ruchu: "Potrafi silnie zmotywować do treningu podczas którego używa rzadko spotykanych worków bułgarskich, bardzo dobrego i wszechstronnego narzędzia treningowego."

 

Powrót do listy