KADRA KLUBU

Dominika Sienkiewicz

Trener personalny

Dominika Sienkiewicz pochodzi z Gliwic, mieszkała w Wielowsi, a od kilku lat jest tarnogórzanką. Od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Trenowała karate, biegi długodystansowe, piłkę ręczną i siatkową, tenis stołowy. Od 7 lat jej miłością stała się siłownia. „Dostałem karnet na urodziny” – i tak już zostało.

 


Trzy lata temu uzyskała uprawnienia trenera personalnego, a następnie doszkalała się na kursach: modelowania pośladków, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po ciąży, zdrowy kręgosłup, dietetyki u Iwony Wierzbickiej, odbywa konsultacje trenerskie u Agaty Korzenieckiej, aktywnie uczestniczy w konwencjach fitnessowych. Dominika specjalizuje się w treningach modelujących sylwetkę, w treningach pomagających powrócić do pełnej sprawności fizycznej po ciąży, treningach odchudzających i treningach osób z wadami postawy.

 


Za swoją mocna stronę Dominika uznaje podejmowanie wyzwań w postaci zajmowania się tzw. „trudnymi przypadkami”. Do treningów podchodzi kompleksowo zalecając odpowiedni plan dietetyczny i indywidualizując je dla konkretnych ćwiczących. Potrafi zmotywować. Swoje osiągnięcia często prezentuje w relacjach na instagramie: https://www.instagram.com/dominika_sienkiewicz_trener/?hl=pl

 

 

Hobby Dominiki to muzyka, taniec, narty, podróże i gotowanie. Lubi owoce morza, a najchętniej pije wodę i kawę. Czas wolny przeznacza na książkę, kino oraz na tańce w klubie. Dominika marzy o podróżowaniu, najchętniej zrobiłaby objazd USA samochodem, chciałaby zobaczyć spektakl w paryskim Moulin Rouge.

 

 

Uważa, że na receptę powinno się zapisywać w pierwszej kolejności ruch zamiast tabletek. A jeśli ktoś mówi Ci, że coś jest niemożliwe, to znaczy że to jest niemożliwe dla niego, a nie dla Ciebie.

 

Strefa Ruchu: „Dominika potrafi zachęcić do treningów, nie zrażają jej trudności, a efekty pracy z podopiecznymi przyciągają do jej treningów. Trening z Dominiką to pożytecznie i przyjemnie spędzony czas.”

 

Kasia: "Dominika jest trenerką z wyjątkowym podejściem do klienta. Jest profesjonalna, empatyczna, staranna i zwraca uwagę na każdy szczegół. Zwraca szczególną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Ma dużą wiedzę, którą cały czas poszerza na różnych ogólnopolskich szkoleniach. W czasie treningów da się odczuć, że praca z człowiekiem jest jej pasją. Treningi z Dominiką są ciekawe, różnorodne ale przede wszystkim bezpieczne. Z całego serca polecam!"

 

Ania Porębska: "Dominika Sienkiewicz, moja osobista trenerka, jest pełną profesjonalistką w tym co robi. Do każdego treningu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem.Treningi z nią są zawsze urozmaicone i pod kontrolą. Dba o każde szczegóły wykonywanych ćwiczeń. Zawsze z utęsknieniem czekam na kolejne treningi!"

 

Powrót do listy