KADRA KLUBU

Jakub Kamiński

Trener personalny

Jakub Kamiński urodził się w Bytomiu 23 lata temu, obecnie mieszka w Nowym Chechle. W 8 roku życia zaczął przygodę ze sportem. Treningi judo w Czarnych Bytom umożliwiły mu osiągniecie pierwszych sukcesów sportowych na arenie wojewódzkiej i pierwsze zetkniecie z siłownią. W szkole średniej, pod wpływem presji wuefisty i trenera kajakarstwa, Kuba zaczął trenować kajakarstwo. Został Mistrzem Polski w maratonie kajakowym i brązowym medalistą MP na 5 tys. m. Jakub jest również Mistrzem Polski w kajakpolo – grę w piłkę na kajaku. Potem trenował KravMagę i CrossFit.

 

W 2017 roku uzyskuje uprawnienia instruktora fitness i trenera personalnego. Odbywa szereg kursów związanych z jego pracą w służbach mundurowych. W prowadzonych treningach Kuba specjalizuje się w treningu typu cross, treningu funkcjonalnym, przygotowuje do wyborów Miss. Sam brał udział w takich konkursach dla mężczyzn - wyborach Mistera, jak również zajmował się modelingiem.

 

Kuba uważa, że jego najważniejszą cechą, jako trenera jest umiejętność dogadywania się z ludźmi i charyzma wynikająca z doświadczenia zawodowego. Astronomia, astrofotografia i historia to obszary zainteresowania Kuby, jego hobby. Ulubionym napojem jest świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy. Czas wolny wykorzystuje na podróże, spotkania z dziewczyną i inne aktywności sportowe, np. ostatnio zainteresował się walkami rycerskimi. Marzeniem Jakuba jest przejechanie Europy na rowerze. Zaliczył już dwukrotnie trasę Śląsk – polskie morze. W życiu i na Sali treningowej kieruje się mottem, że „nie ma rzeczy niemożliwych”.

 

Strefa Ruchu: "Młody trener z dużym doświadczeniem, wynikającym z pełnej sukcesów jego własnej przygody ze sportem. Sukcesy osiąga trenując zarówno przyszłe Miss, jak również mężczyzn twardzieli."

 

Powrót do listy