KADRA KLUBU

Marcin Wojtynek

Trener personalny

Marcin Wojtynek – „Wojtyn”, urodzony w 1988, jest rodowitym tarnogórzaninem. Ze sportami siłowymi związał się od piętnastego roku życia. Od 2013 roku współpracuje z wielokrotnym Mistrzem Polski, Europy i Świata w kulturystyce Radkiem Słodkiewiczem. Współpraca spowodowała, że od 2015 r.zaczął uczestniczyć w zawodach kulturystycznych.

 

Marcin pracuje jako trener od 2010 roku. Bierze udział w kursach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę w zakresie fizjoterapii i treningu sportowego. Ukończył m.in. „Przygotowanie do zawodów”, „Instruktor sportów siłowych – kulturystyka z elementami trenera personalnego, „Trójbój siłowy”, „Anatomy Trains in Structure & Function”.

 

Specjalnością Wojtyna są treningi sylwetkowe, skuteczne odchudzanie, a także przygotowania do testów sprawnościowych dla służb mundurowych. Jego pasją jest trenowanie osób przygotowujących się do startów w zawodach kulturystycznych i do trójboju siłowego. Układa nie tylko programy treningowe ale również dobiera zindywidualizowaną dietę i suplementację w zależności od założonych celów.

 

Najmocniejszą stroną Marcina jest dobry kontakt z podopiecznymi co daje znakomite efekty zarówno w stosowaniu się przez nich do zaleceń dietetycznych, jak również w osiąganiu założonego celu. Hobby Marcina związane jest z aktywnością ruchową, jest to sport siłowy, koszykówka i siatkówka oraz squash i jazda na rowerze.

 

Ulubioną potrawą jest stek z ziemniakiem w łupinie, a napojem woda. Czas wolny najchętniej spędza aktywnie na łonie przyrody w gronie najbliższych. Swoich marzeń nie chce zdradzić, bo wierzy, że tylko wtedy mogą się spełnić. Marcin kieruje się zasadą „jesteś tym co jesz” oraz „dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to o czym inni marzą”.

 

Strefa Ruchu: "Duże doświadczenie i poczucie humoru przyciągają do Marcina wielu podopiecznych. Naprawdę potrafi zdopingować do wysiłku."

 

Alicja: "Muszę przyznać, że treningi z Marcinem dają nieźle w kość! Ale dzięki temu widoczne są efekty. Dobre tempo treningu cenię u Niego najbardziej. Polecam, bo u Marcina można nauczyć się wiele dobrego."

 

Mateusz: "Podoba mi się całościowe podejście Marcina do sprawy - ułożył mi dietę, gonił na ćwiczeniach, z jednej strony nie było wymówek, ale z drugiej zawsze doradził, zmotywował. Pierwsze efekty już są, waga leci. Dzięki Marcin! Jedziemy dalej!"

 

Powrót do listy