KADRA KLUBU

Marek Gołombek

Trener Personalny

Sport w jego życiu zawsze odgrywał bardzo ważną rolę, trenował m.in. wioślarstwo, karate, biegi długodystansowe. Jednak kiedy trafił do klubu fitness, trening siłowy, a zwłaszcza crossfit stały się jego pasją i codziennym nawykiem.

 

Certyfikowany Trener Personalny akademii Profi Fitness School z akredytacją REPS Irleand. Uczestnik szkolenia Olympic Weightlifting potwierdzonego Certyfikatem. W pracy zawodowej od zawsze związany z branżą IT. Trener personalny z pasji, nie z obowiązku. Nie traktuje tego zajęcia jak pracy lecz jako misję szerzenia i propagowania zdrowego stylu życia w każdym wieku.

 

Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych. Szczególnie specjalizuje się w zajęciach typu crossfit, cross-trening, HIIT (Tabata), TRX. W zajęciach z podopiecznymi używa różnorodnych metod treningowych i systemów, które dają wymierne efekty zarówno pod kątem budowania masy mięśniowej, jak i redukcji tkanki tłuszczowej, budowania wytrzymałości, gibkości i ogólnej wydolności organizmu.

Aktywny uczestnik biegów typu OCR (Runmageddon, Spartan Race itp.). Trener Runmageddon oraz założyciel i opiekun grupy biegowej Spartan Race Training Group Tarnowskie Góry pod patronatem Spartan Race Poland.

 

Marek prowadzi treningi personalne oraz zajęcia grupowe w naszej Cross Strefie. Spotkać go można również podczas treningów plenerowych w ramach grupy SRTG Tarnowskie Góry.

Powrót do listy zobacz i zapisz się na zajęcia