KADRA KLUBU

Martyna Grajczyk

Trener personalny

Pełna energii i pozytywnego nastawienia, uważa że każda bariera jest do pokonania, blokadą jest tylko nasz brak wiary w siebie. Chociaż taniec towarzyszył jej od najmłodszych lat życia, dopiero na siłowni odnalazła swoją prawdziwą pasję.

 

Certyfikowana trenerka personalna, która każdego dnia poszerza swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała i umysłu. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do aspektów psychologicznych, ponieważ według Martyny współpraca na linii umysł – ciało jest niesamowicie istotna w osiąganiu zadowalających rezultatów na siłowni i budowania pewności siebie, co pomaga w życiu codziennym. Kiedy ktoś jej mówi, że trening jest wyłącznie dbaniem o wygląd zewnętrzny, odpowiada: „Zacznij, a zobaczysz, co się stanie z Twoją głową". Z tego względu do każdego ze swoich podopiecznych podchodzi bardzo indywidualnie, patrząc holistycznie na cały organizm. Treningi z Martyną są ciekawe, różnorodne i wymagające. Jej celem jest pomoc ludziom w odbudowie ich zdrowia, mobilności, wewnętrznego spokoju i równowagi, pomoc w poprawie i utrzymaniu dobrej sprawności fizycznej i psychicznej.

 

Prywatnie żona i mama trzyletniej Antosi, kochająca muzykę, dobre jedzenie, podróże, przebywanie na łonie natury i rozmowy z ludźmi.

Powrót do listy