KADRA KLUBU

Mikołaj Kowalik (Kola)

Trener Personalny

Z wykształcenia jest fizjoterapeutą z blisko 14. letnim stażem w służbie zdrowia. Przez wiele lat pracował jako specjalista ds. odnowy biologicznej w Klubie KKS Śląsk Tarnowskie Góry, pełniąc jednocześnie opiekę nad odbywającymi się tam zgrupowaniami kadry juniorów i seniorów w podnoszeniu ciężarów. 

 

Mikołaj zajmuje się sportem wyczynowym do dziś, biorąc czynny udział w  zawodach w klasycznym wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. Spektakularne sukcesy osiąga w ostatnich latach zostając mistrzem Polski, ustanawiając rekord Polski. Jest kilkudziesięciokrotnym medalistą zawodów na poziomie ogólnopolskim oraz międzynarodowym. 

 

Pracą trenerską zajmuje się od 5 lat. Największymi efektami jego treningów są metamorfozy podopiecznych, co przekłada się na ich zadowolenie i satysfakcję. Jego podopieczni również – idąc w ślady swojego trenera – osiągają sukcesy sportowe, m.in. w dyscyplinach siłowych, jak i pływackich. 

 

Mikołaj stara się i jest to jego największe wyzwanie, przekraczać własne słabości i ograniczenia, co przekłada się na jego wyniki sportowe. Ma to również niebagatelną rolę w pracy z jego klientami.

Powrót do listy zobacz i zapisz się na zajęcia