KADRA KLUBU

Monika Szadyko - Pawlik

Trener Personalny

Monika Szadyko, przez znajomych nazywana Szejdi jest rodowitą tarnogórzanką.

 

Od 6 lat związana z siłownią, CrossFitem oraz biegami OCR, a od dziecka uzależniona od wszelkich aktywności ruchowych.

 

Sportowiec, Wicemistrzyni Polski Hardstyle Kettlebells 2019, Wielokrotna medalistka biegów OCR, Licencjonowany Trener CrossFit level 1.

 

Uprawnienia trenerskie zdobyła w 2017 roku, kończąc krakowską AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji Trener Personalny. Obecnie studiuje na AWF w Katowicach na  kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji trening sportowy  oraz na kierunku Trener osobisty z dietetyką sportową o specjalizacji trener przygotowania motorycznego.

 

Zdobytą wiedzę akademicką Monika wykorzystuje w treningu funkcjonalnym, pracą z dziećmi, treningu CrossFit, Kettlebells, w przygotowaniu motorycznym, a także biegach OCR. Na pierwszym miejscu stawia na naukę poprawnej techniki ruchu, która jest fundamentem do uprawiania wieloletniej bezkontuzyjnej aktywności fizycznej. Uważa, że jej najmocniejszą stroną, jako trenera, jest wykształcenie kierunkowe oraz pełne zaangażowanie podczas treningów.

 

Czas wolny chętnie przeznacza na swoje hobby, którym jest turystyka górska i wspinaczka halowa. Poza aktywnościami lubi przeczytać dobrą książkę lub pograć z przyjaciółmi w gry planszowe. Wcześniej Monika pracowała jako baristka. Nie dziwi więc fakt, że jej ulubionym napojem jest kawa. W kwestii jedzenia jest otwarta na wszystkie kuchnie świata, jednak najbardziej nie może oprzeć się krewetkom. W obecnej chwili największym marzeniem Moniki jest rozpoczęcie studiów doktoranckich w Zakładzie Treningu Sportowego na katowickej AWF.

 

Jej sportowe motto brzmi: ”Ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”, do którego skutecznie przekonuje swoich podopiecznych.

 

Strefa Ruchu: „Profesjonalna trenerka z doświadczeniem zawodniczym. Zaraża entuzjazmem i uczy, jak przezwyciężać trudności.”

 

Oliwia i Artur: Kiedy szukaliśmy trenera - odpowiedź była jedna: Monika! Dlaczego? Bo to dziewczyna z prawdziwą pasją, doświadczeniem zdobywanym już od kilku dobrych lat, osoba która bardzo duży nacisk kładzie na profesjonalną wiedzę akademicką, a nie weekendowe kursy :) Monika w 100% jest obecna na treningu pilnując, czy poprawnie wykonujemy ćwiczenia i motywując do przekraczania swoich granic (rozsądnie i zdrowo!). Z całym sercem polecamy Monikę. Jedyny słuszny wybór.

 

Kasia: "Treningi z Moniką cenią sobie przede wszystkim za ogromny nacisk na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Trening zawsze jest urozmaicony i ułożony pod cel który chcę osiągnąć. Każde spotkanie to ciężka praca, ale również duża dawka motywacji.  Z Moniką niemożliwe nie istnieje!

 

Powrót do listy zobacz i zapisz się na zajęcia