KADRA KLUBU

Przemysław Studziński

Trener personalny

Przemek zajmuje się swoimi podopiecznymi od 2012 roku, a z siłownią i fitnessem związany jest od 10 lat. Ukończył kursy: trenera personalnego, trenera medycznego, odbył wiele szkoleń z zakresu dietetyki (m.in. szkolenie tworzenia planów dietetycznych), szkolenie prowadzenia zajęć TRX i Kettlebells, trójboju siłowego, a również szkolenie dotyczące dopingu w sporcie.


Przemek jest zawodnikiem sportów sylwetkowych, a swoje doświadczenie wykorzystuje prowadząc treningi pod kątem kształtowania sylwetki przy zastosowaniu klasycznego treningu siłowego. Najmocniejszymi stronami Przemka są: jego osobowość, poczucie humoru i sympatia do innych ludzi. A sportowo to: martwy ciąg oraz trening z ciężarami z elementami treningu funkcjonalnego. Ze względu na udział w zawodach mocną stroną stała się jego umiejętność mobilizacji i determinacji w utrzymaniu diety.

 

Hobby Przemka to snowboard, moda i dobre jedzenie. Przemek czas wolny lubi spędzać podróżując, przebywając z najbliższymi, spacerując, chodząc do kina i robiąc zakupy. O czym marzy trener Przemek? O posiadaniu dzieci i podróży na Zanzibar. Życiowym mottem Przemka są słowa Walta Disneya: ”Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”.

 

Strefa Ruchu: "Trening z Przemkiem polecamy dla osób, które nie chcą się nudzić. Relaks i zabawa, a jednocześnie ukierunkowany wysiłek."

 

Kasia: "Z Przemkiem ćwiczę od dwóch lat. Jest trenerem wymagającym i jednocześnie bardzo dobrze czytającym swoich podopiecznych - doskonale wie kiedy zmotywować, a kiedy trochę odpuścić. Zawsze można liczyć na jego wsparcie merytoryczne dotyczące samych treningów jak również właściwego odżywania. Przemek kładzie duży nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, dzięki czemu treningi są nie tylko skuteczne ale również bezpiecznie. Wszystkie treningi odbywają w się w przemiłej i pełnej otwartości atmosferze. To właśnie niesamowita otwartość Przemka sprawiła, że jest się w stanie zaprzyjaźnić nie tylko z siłownią ale również ze swoim trenerem."

 

Karolina: "Trenuję z Przemkiem, ponieważ ma dobre podejście do ludzi i potrafi zmotywować ich do pracy nad sobą. Nawet w bardzo zły dzień potrafi wywołać uśmiech na twarzy i poprawić humor. Przemek jest bardzo pozytywną, zaangażowaną oraz pracowitą osobą."

 

 

 

Powrót do listy zobacz i zapisz się na zajęcia