KADRA KLUBU

Sławek Tobolik

Trener personalny

Sławomir Tobolik, 29. letni tarnogórzanin przygodę z siłownia rozpoczął w 14 roku życia. Nie było jeszcze wtedy klubów fitness więc trenował w osiedlowej, a właściwie koleżeńskiej siłowni dysponującej zupełnie niezłym wyposażeniem. Do tego doszło uprawianie sztuk walki: boksu i muai thai. Wieloletnia praktyka doprowadziła go do poznania również teorii.

 

Na początku 2017 roku przeszedł szkolenie i zdobył uprawnienia trenera personalnego. Cały czas wzbogaca swoją wiedzę – stąd kursy dietetyki na I i II poziomie, a w planach na najbliższy okres szkolenia z zakresu kettle bells i boksu. Specjalizuje się w treningu siłowym na wolnych ciężarach i z użyciem maszyn. Swoim podopiecznym stara się wyrobić nawyk zdeterminowania, przekazuje im swoją wiedzę z zakresu techniki wykonywania ćwiczeń, stara się wpoić prawidłowe nawyki ruchowe. Sławek jest zwolennikiem ciężkiego treningu, bo uważa, że taki daje wyniki.


Hobby Sławka to jazda na rowerze górskim i pływanie.Bardzo lubi steki, takie bardziej wysmażone, a do picia najchętniej wybiera świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Sławek czas wolny poświęca rodzinie – żonie i córce. Zawodowe marzenie na najbliższą i nie tylko najbliższą przyszłość to przeprowadzić mnóstwo udanych metamorfoz swoich podopiecznych. Przydać się może do tego motto, którym się kieruje: najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie.

 

Strefa Ruchu: „Trening ze Sławkiem to pot na treningu i łzy szczęścia po osiągnięciu celu.”

 

Tomek: „Cieszę się, że podjąłem współpracę ze Sławkiem. Jest to słuszny wybór. Sławek jako trener spisuje się świetnie. Jest profesjonalistą pełnym pasji i zaangażowania.”

 

Remik: „Sławek jest trenerem bardzo wymagający, dokłada wszelkich starań aby każdy z podopiecznych dał z siebie wszystko w każdym momencie treningu, nie zapominając przy tym o odpowiedniej technice i motywacji. Traktuje to co robi jako pasję, a nie pracę, co czyni go wyjątkowym w każdym treningu.”

 

Powrót do listy