KADRA KLUBU

Asia Puchałka

Trener personalny

Asia pochodzi z Pszczyny i jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka kliniczna oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Jej temperament nie pozwolił jednak długo pozostać w zawodzie i skierował na drogę siłowni i treningów personalnych. Swoje uprawnienia trenerskie zdobyła na kursie w Rock Fit Academy. Pod jej instruktorskim okiem dostaniecie również porządny wycisk za pomocą obciążników kettleball, a z tego co mówi nie zwalnia tempa i w planie ma jeszcze wiele kursów i szkoleń.

 

Miłośniczka jazdy na rowerze, górskich wycieczek i wszelkich sportów, szczególnie drużynowych (piłka nożna). Jak mówi o sobie jeden sport to nuda, dlaczego więc nie próbować ciągle czegoś nowego.

 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na stanowisku dietetyka w pszczyńskim szpitalu, Asia dobrze wie jak ważna na drodze do realizacji celu jest dieta. Chętnie więc pomoże swoim podopiecznym w doborze odpowiedniego sposobu odżywiania. Jako trener chce specjalizować się w przygotowaniu do egzaminów sprawnościowych dla służb mundurowych, a także prowadzić treningi dla zawodników sportów drużynowych.

 

Powrót do listy