Najlepszy czas na działanie jest właśnie teraz!

Klub powstał w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na miejsce, w którym można poprawić swoje samopoczucie, miło spędzić czas dostarczając swojemu ciału ruchu, zarówno na zajęciach grupowych, jak również indywidualnie – wykorzystując urządzenia aerobowe, maszyny siłowe i całą strefę wolnych ciężarów. Po treningu zapewniamy pełną regenerację i odpoczynek w strefie saun, a także możliwość wspomagania organizmu odżywkami w bogato zaopatrzonym fit barze.

Stworzyliśmy klub przyjazny jego członkom. Staraliśmy się wyeliminować niedogodności, występujące w innych klubach, gdzie często drobiazgi decydują o tym, czy czujemy się tam dobrze. Zdecydowaliśmy się na sprzęt nowy, nowoczesny, aby ograniczyć jego awaryjność i zapewnić maksymalny komfort użytkowania dla uzyskania jak najlepszych rezultatów ćwiczeń.

Zastosowaliśmy nowoczesny system nagłośnienia, video. W całym obiekcie istnieje możliwość skorzystania z Internetu za pomocą bezpłatnego WI FI. Zarządzanie siłownią wspomaga system komputerowy, umożliwiający rezerwacje zajęć i podgląd swojego konta z dowolnego miejsca, również z urządzenia mobilnego (smartfona).

I wreszcie kadra klubu. Postawiliśmy na osoby dla których klubowicz jest najważniejszy. Klub jest dla jego członków i wszystko musi być temu podporządkowane. W ślad za tym idzie profesjonalizm trenerów i instruktorów, których celem jest takie prowadzenie zajęć, aby były bezpieczne i pomogły realizować cele poszczególnych klubowiczów.

Mamy nadzieję, ze STREFA RUCHU spełni Wasze oczekiwania, będziecie się czuć w klubie, jak u siebie, będziecie realizować swoje cele. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i spostrzeżenia, będziemy starali się zmieniać klub zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Mamy nadzieje, że STREFA RUCHU stanie się w krótkim czasie WASZĄ STREFĄ RUCHU.

Zarząd Spółki Strefa Ruchu

Wirtualna wycieczka