Strefa

Siły

Nasza SIŁOWNIA oferuje profesjonalną linię maszyn firmy Matrix charakteryzujących się dobrą ergonomią, płynnością ruchu i szeroką skalą obciążenia – od lekkich dla pań, do w pełni satysfakcjonujących dla panów.

Wieża 5-cio stacyjna, ławki olimpijskie to następne stanowiska dla wymagających.

 

W strefie wolnych ciężarów proponujemy zestaw hantli od 1 kg do 50 kg, zestaw sztang ze stałym obciążeniem, gryfy olimpijskie z obciążeniem, gryfy łamane, Multi-hex bar, tri-trap bar - czyli wszystko to, dzięki czemu życie nabiera barw.

 

Stanowisko gdzie mieści się Functional Trainer jest kolejnym miejscem pełnej twórczości ćwiczącego w wykorzystaniu Power Strefy

 

Trening w STREFIE SIŁOWEJ (Power strefie) przyczyni się nie tylko do poprawy zarysu mięśni, wzrostu siły mięśniowej ale też wzmocni ciało, poprawi wydolność, metabolizm, korzystnie wpłynie na pracę układu sercowo- naczyniowego .Będzie doskonałym uzupełnieniem treningu aerobowego, szczególnie dla kobiet, które chcą być nie tylko szczupłe ale mieć przede wszystkim pięknie wyrzeźbione ciało. 
Ćwiczenia siłowe są niezastąpione dla osób po kontuzjach lub chcących się przed nimi uchronić. Nic tak dobrze nie wpływa na gęstość kości, wzmocnienie więzadeł, ścięgien, stawów, jak ćwiczenia oporowe.

 

Duży wybór sprzętu pozwoli na przeprowadzenie efektywnego i bezpiecznego treningu wszystkich partii mięśni, do czego przyczyni się nasz doświadczony i chętny do pomocy zespół instruktorów.

Powrót do listy