KADRA KLUBU

Damian Trzeja

Trener personalny

Damian vel Damiano jest rodowitym tarnogórzaninem. Ten 25 letni trener swoją przygodę ze sportem rozpoczął od najmłodszych lat. Grał w piłkę nożna, biegał sprinty. Gdy powstała Strefa Ruchu swoją sportową przyszłość związał właśnie z nią.

 

Na początku 2019 roku uzyskał uprawnienia trenera personalnego i stale wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, jak np. anatomia treningu siłowego. Damian, jak sam mówi lubi pracować, szczególnie w Strefie Ruchu. W treningu skupia się na treningu siłowym z wykorzystaniem maszyn i wolnych ciężarów oraz na treningu ogólnorozwojowym.


Za swoje najmocniejsze strony uważa: entuzjazm, zaangażowanie, nacisk na poprawną technikę ćwiczeń i indywidualne podejście do każdego ćwiczącego. A przede wszystkim uśmiech przez cały czas. Hobby Damiana to górskie wędrówki, a czas wolny spędza na działce i czytając książki. Z potraw najchętniej wybiera sushi, a z napojów – sok marchewkowy lub pomidorowy. Jego marzeniem jest wycieczka i zwiedzenie Stanów Zjednoczonych.

 

Damian kieruje się mottem: ”zasypiaj z marzeniami ale budź się już z gotowymi planami”.

 

Strefa Ruchu: "Damian urzeka wszystkich swoim ujmującym uśmiechem powodującym, że chce się ćwiczyć. Potrafi zachęcić do treningu i przypilnować aby był on skuteczny i przybliżał do zamierzonego celu."

 

Sandra: "Damian to profesjonalista - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, a przede wszystkim zaangażowany w to co robi. Każdy trening jest inny, dzięki temu chętnie wracam na siłownię. Nie ma monotonii, nie ma nudy - Damian lubi zaskakiwać. Przy tym zachowuje pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego, dzięki temu wiem, że to co robię ma sens. Jego zaangażowanie i upór sprawiają, że nawet kiedy nie mam sił i chęci na trening, wracam do domu z uśmiechem na twarzy. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z siłownią. Trening z Damianem w skali 1-10? Mocne 12!"

 

Janusz i Joanna: "Wraz z żoną ćwiczymy już kilka miesięcy pod kierunkiem Damiana. Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu: bardzo przykłada się do zajęć, wprowadza nowe ćwiczenia na treningu, dba również o nasze prawidłowe odżywianie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów! Gorąco polecamy takiego trenera personalnego!"

 

Powrót do listy