KADRA KLUBU

Karolina Kulas

Instruktor fitness, Trener personalny

Karolina, Karola pochodzi z Dolnego Śląska, ze Zgorzelca, gdzie urodziła się 30 lat temu. Od 5 lat przebywa na Śląsku, obecnie mieszka w Miechowicach. Mając 6 lat rozpoczęła przygodę z aktywnością ruchową. Na początku był taniec towarzyski, który ustąpił miejsca lekkoatletyce. Trenowała przede wszystkim biegi. Miłość do sportu zaważyła na wyborze uczelni. Ukończyła poznańską AWF na kierunku Menedżer Sportu.

 


Karolina jest od 2011 roku instruktorką fitness, a od 2017 r. trenerem personalnym. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych, posiada m.in. uprawnienia instruktora pływania, Jumping Frog, Pilates. Praca z ludźmi sprawia Karolinie wiele radości i zadowolenia. Lubi prowadzić zajęcia grupowe z zakresu Pilatesu, Zdrowego kręgosłupa, a także takie bardziej wymagające, jak Tabata, Brazylijskie pośladki czy Jumping Frog. Jako trener personalny najchętniej prowadzi zajęcia kobietom, ale również dzieciom. Ma odpowiednie podejście do najmłodszych zdobyte jako nauczyciel WF i 3-letnią pracę w przedszkolu. W swoich treningach stosuje ćwiczenia pochodzące z Pilatesu, bo uważa, że bardzo dobrze oddziałują one nie tylko na ciało ale również na umysł. Lubi również wszelkiego rodzaju ćwiczenia wzmacniające i kształtujące sylwetkę. W treningach szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i świadomą pracę z ciałem. Problemy zdrowotne klientów stanowią dla Karoliny wyzwanie, które chętnie podejmuje.

 


Wraz ze swoją podopieczną Darią, w odpowiedzi na liczne pytania z zakresu treningów i dietetyki, stworzyły projekt w mediach społecznościowych, gdzie można znaleźć na nie odpowiedź: https://www.facebook.com/karodarkk/ , https://www.instagram.com/karodark/?hl=pl.


Karolina uważa, że jej najmocniejszą stroną jako trenera jest systematyczność, wytrwałość i zaangażowanie. Sushi jest w ostatnim okresie ulubioną potrawą Karoli, a do picia wybierze sok grejpfrutowy. Jej hobby to gotowanie, a właściwie eksperymentowanie w kuchni. Czas wolny najchętniej spędza w dalekich podróżach (ciągle za mało – jak twierdzi). Stąd marzenie Karoliny na najbliższą przyszłość: odwiedzić Wyspy Wielkanocne oraz rozwinąć projekt KARO DARK. Karolina kieruje się mottem: ”Żadna rzecz nie da ci tyle wolności, co pasja. To szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo.”

 

Strefa Ruchu: "Trenując z Karoliną nie sposób się nudzić. Atmosfera na treningu, jego tempo i efekty przyciągają jak magnes."

 

Hania: "Karolina to wulkan energii, zawsze aktywna, motywująca i wspierająca. Treningi układa i dopasowuje indywidualnie do możliwości i potrzeb każdego klienta. Poczucie humoru połączone z obowiązkowością, rzetelnością i słownością pomaga przetrwać najtrudniejsze chwilę na treningu. Ćwiczenia z Karoliną to prawdziwa przyjemność! Polecam ją każdemu!"

 

Agnieszka: "Trener, który konsekwentnie uczy podopiecznego cierpliwości do swojego ciała; powoli, acz skutecznie wyprowadza ze strefy komfortu i nie pozwala znudzić się dzięki wykorzystaniu różnorodnych ćwiczeń, przyrządów. Dyskretnie trzyma w ryzach częstotliwość treningów."

 

 

Powrót do listy zobacz i zapisz się na zajęcia