KADRA KLUBU

Mariusz Gruca

Trener personalny

Mariusz to trener personalny, który stawia na indywidualne podejście do każdego podopiecznego poprzez indywidualnie dopasowany plan treningowy. Zawód trenera jest jednocześnie jego pasją z racji tego, że sportem interesuje się już od najmłodszych lat. Z siłownią związany od 2008 roku, współpracował z wieloma osobami, które dzięki jego pomocy poprawiły swój wygląd i kondycję fizyczną. Dzięki różnym dyscyplinom sportowym ukształtował nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim umysł i charakter. Jako trener personalny stara się nieustannie poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie treningu funkcjonalnego, przygotowania motorycznego oraz kulturystyki. Uczestniczy w badaniach naukowych, szkoleniach i konferencjach poświęconych zdrowiu i szeroko rozumianej aktywności fizycznej, a zdobytą wiedzę konsultuje z ekspertami.

 

Jego głównym celem jest przełamywanie barier oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji jako trener personalny. Stara się dojść do perfekcji we wszystkim co robi. Z zaangażowaniem doskonali swoje programy treningowe i korzysta z najskuteczniejszych metod i trendów pojawiających się w treningu indywidualnym. Trenuj z nim, a dostaniesz olbrzymią dawkę energii i przekonasz się, że systematyczną pracą można osiągnąć wszystko!

 

Pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawią, iż na treningu zapomnisz o trudzie dnia codziennego, a wykonywane ćwiczenia staną się przyjemnym przystankiem na trasie do osiągnięcia sukcesu!

Powrót do listy