KADRA KLUBU

Oliwia Osada

Trener personalny

Oliwia swoją przygodę ze sportem zaczęła będąc nastolatką, kiedy to zmagała się z otyłością i ważyła ponad sto kilogramów. Wraz z rosnącą świadomością na temat wpływu nadmiernej masy ciała na zdrowie oraz brakiem akceptacji swojego wyglądu, od najmłodszych lat zgłębiała wiedzę na temat treningu oraz dietetyki. Stało się to jej pasją i sposobem na życie - ukończyła studia uzyskując tytuł dietetyka klinicznego, od 2016 roku jest instruktorem fitness, a od 2017 roku pracuje jako trener personalny pomagając ludziom osiągać ich cele.

 

Od tego czasu wciąż bierze udział w szkoleniach, aktualizując i poszerzając swoją wiedzę. Jej historia pokazuje, że dobrze dobrana, spersonalizowana strategia żywieniowo - treningowa, ale również motywacyjna może doprowadzić do uzyskania satysfakcjonującej sylwetki, poprawy sprawności ciała, ale przede wszystkim podniesienia jakości życia poprzez poprawę stanu zdrowia. W swojej pracy bierze pod uwagę wiele aspektów - stara się holistycznie podchodzić do człowieka, dostrzegając zarówno wady postawy i dysfunkcje związane ruchem, jak i biorąc pod uwagę szeroko pojęte zdrowie - zaburzenia hormonalne, czy styl życia.

 

Pomaga w kształtowaniu sylwetki za pomocą odpowiednio dobranego treningu oraz diety na każdym poziomie zaawansowania. Zwraca uwagę na funkcjonalność i świadomość swojego ciała nie tylko na treningu, ale również w czynnościach wykonywanych na co dzień. Trening jest dla niej receptą na zdrowe, szczęśliwe życie, witalność oraz pokazanie sobie samemu, że nic nie jest niemożliwe, a każdą granicę możemy przekroczyć – zarówno na treningu, jak i w życiu.

 

Poza sportem, ogromną pasją Oliwii jest muzyka, skończyła szkołę muzyczną w klasie wiolonczeli, a teraz śpiewa tworząc oprawę muzyczną imprez okolicznościowych oraz prowadzi zajęcia taneczne.

Powrót do listy