KADRA KLUBU

Sandra Kliś

Instruktor fitness

Pasjonatka sportu i zdrowego odżywiania. Jest osobą optymistyczną i pełną energii. Stara się zarażać innych uśmiechem i motywować do ćwiczeń. Z aktywnością fizyczną związana jest od najmłodszych lat życia - całe dzieciństwo spędziła grając z chłopakami na boisku w piłkę nożną. Nie było szkolnych zawodów sportowych, w których Sandra by nie uczestniczyła. Jej zapał i bardzo dobre wyniki sportowe zostały docenione, otrzymała statuetkę najlepszego sportowca Gimnazjum. Była zawodniczką kilku klubów piłkarskich - jej pozycje to atak oraz pomoc. Sandrze udało się ustanowić swój życiowy rekord w podbijaniu piłki: 200 powtórzeń!

 

Z zajęciami fitness związana jest od 7 lat, trenowała bardzo intensywnie w Polsce, Holandii i w Niemczech. Sandra uważa, że najwyższy poziom treningowy jest w naszym kraju. Brała udział w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. Jest zdania, że w pracy Instruktora należy nieustannie pogłębiać swoją wiedzę, ma więc dalsze plany związane z nauką w tym kierunku.

 

Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Lubi intensywne ćwiczenia, nienawidzi monotonii.  W wolnych chwilach Sandra spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubi imprezować w towarzystwie najbliższych osób. Uwielbia również spędzać czas w kuchni przygotowując zdrowe posiłki i piekąc smakołyki w zdrowej wersji. Ulubiona rybka? ŁOSOŚ!  

 

Jej życiowe motto brzmi: "Największe bogactwo to robienie tego co kochasz, podążaj za pasją, a sukces będzie podążał za Tobą".

 

Sandra jest Instruktorką :

-"Fitness" 

-"Pump" (sztangi) 

-"Full Body Workout" 

-"Jumping Frog" (trampoliny)

 

Ukończyła również Studium policealne jako "Konsultantka ds. dietetyki". 

 

 

  

Powrót do listy