KADRA KLUBU

Tadeusz Urbainczyk

Trener personalny

Tadeusz Urbainczyk jest 33 letnim tarnogórzaninem. Zawsze fascynowała go piłka nożna. Od najmłodszych lat lubił strzelać bramki w tarnogórskich klubach. Jego skuteczność w ataku została wielokrotnie doceniona, był wybierany na Młodzieżowego Sportowca Roku w Tarnowskich Górach, a później na Sportowca Roku w Tarnowskich Górach. W czasie jednego z treningów biegowych usłyszał, że jest zbyt szczupły. To dało mu do myślenia i skierowało na siłownię.

 

Aby osiągnąć zamierzone rezultaty zaczął wiele czytać i szkolić się. W 2019 roku zdobył uprawnienia trenera personalnego. Ukończone przez Tadeusza kursy/szkolenia ”Diagnostyka funkcjonalna w treningu personalnym”, „Kurs instruktora kettlebell”, „ Stabilizacja CORE”, „Kompendium zdrowego stylu życia”, „Szkolenie trening funkcjonalny”, „Zdrowy kręgosłup”, „Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń”, „Skuteczne zapobieganie kontuzjom-trening i regeneracja”, „System HBA”, „Elementy anatomii funkcjonalnej w połączeniu z oceną funkcjonowania”. Jego „konikiem” jest prawidłowa postawa ciała i pod tym względem prowadzi swoje treningi. Bez przerwy się szkoli i słucha rad najlepszych w branży fachowców.

 

Uważa, że środowisko w jakim żyjemy bardzo często powoduje mniejsze lub większe wady postawy, które stara się poprawiać u swoich klientów układając świadomy pod to trening. Uczy wzorców treningowych, których przyswojenie pozwala później na samodzielny już trening. Zdaje sobie sprawę, że trening to nie terapia, ale świadome dobranie treningu i jego realizacja pozwala osiągnąć u większości ludzi zaskakujące rezultaty. Gdyby jeszcze kilka lat temu ktoś mu powiedział, że znajdzie inną pasję poza piłką nożną to z pewnością by mu nie uwierzył. Obecnie w trening personalny wkłada niesłychane zaangażowanie i całą pasję. Hobby Tadeusza to nadal piłka nożna oraz dobra muzyka. Lubi spaghetti i sok marchewkowo-jabłkowy. Czas wolny najchętniej przeznacza na spotkania w gronie przyjaciół. Jego życiem kieruje motto: Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

 

Strefa Ruchu: "Trening z Tadeuszem dostarczy wiedzy o własnym ciele, o wadach postawy i te wady postara się wyeliminować, a efekty przychodzą szybko."

 

Izabela: "Zajęcia z Tadeuszem są wymagające ale pozwalają osiągnąć piękne efekty w relatywnie krótkim czasie, poprawiają kondycję, sylwetkę oraz samopoczucie."

 

Powrót do listy